TDG50IMP Portable Kab Borer Tshuab Rau Ntawm Qhov Chaw Machining Video
JOYSUNG TDG50IMP portable kab tho txawv tshuab Cov Khoom Qhia
Kev Tsav Tsav Tsheb: Xa lub thawv tsav:
Eibenstock hom hluav taws xob lub cev muaj zog 220V / 50Hz / 1800W 5: 1 cab iav